LOOK

Manisa’da konut sektöründe ismini Şehzade Konutları sitesi ile ön plana çıkaran TE YAPI , hepsi birbirinden orijinal LOOK Projeleri ile yeniden geliyor. Yeni projelerini “LOOK” markası altında sunan TE YAPI, kaliteli yaşam imkanı sunuyor. Dört ayrı LOOK projesinin yapımına aynı anda başladığını müjdeleyen TE YAPI firmasının Genel Müdürü Arif Uslu, Manisa’nın kaliteyi hak ettiğini vurguladı. LOOK projelerini anlatan Arif Uslu, Manisa’ya LOOK standartlarını getirdiklerini söyledi. LOOK projelerinin yüksek kalite standartlarında hazırlandığını dile getiren Uslu, “Mimarlık kısmı bizim için oldukça önemliydi. Her projenin yeri ve yapısı itibariyle özgün tasarımlarla hazırlanmasını istedik. Projelerimiz kendi içinde belli bir kalite standartı olan, kendine özgü karakteristik izler taşıyan projelerdir. O nedenle projelerin her birine özel isimler verdik. Tüm projelerimiz akıllı bina sistemine sahip yapılardan oluşuyor. Ödeme kolaylığı sağlayabilmek adına TE YAPI güvencesinde  36 ay vadeye kadar sıfır faizle daire satış imkanı bulunmakta ve bu açıdan bakılırsa ihtiyaç sahipleri ile yatırım amaçlı düşünenlere de cazip imkanlar sunmuş oluyoruz “ dedi.

LOOK NEVZAT BEY İLE YEPYENİ BİR YAŞAM ALANI

Magnesia  AVM’ ye  500 metre uzaklıkta, İzmir yolu üzerinde başlanan LOOK Nevzat Bey projesinin, konumu, manzarası ve özellikleriyle Manisa’ da yeni bir dünyanın kapısını araladığını belirten Uslu, “Özgün bir mimari ve akıllı bina teknolojisi ile dikkat çekici bir yapıya sahip LOOK Nevzat Bey’ de, 12 kat ve 3 katta iş yeri bulunuyor. Dairelerimiz farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için 3+1, 2+1ve 1+1 daire tipindedir. Binanın açık ve kapalı olmak kaydı ile 100 araçlık otoparkı da bulunmakla birlikte rekreasyonalanları  ve çocuk oyun parkı ve site içi güvenlik hizmeti ile ailelere konforlu yaşam alanları sunmaktadır” dedi.

LOOK BAHÇE : HAYALİNİZDEKİ VİLLALAR

Muradiye tarafında başlayan LOOK Bahçe projesiyle Manisa’ da şimdiye kadar yapılmamış farklılıkta, yüksek kalite standartlarında düşünülmüş özel villalar, şehre yeni bir hava katacak. 14 villadan oluşan LOOK Bahçe hayallerinize yeni bir boyut kazandırıyor. LOOK Bahçe’nin orijinal tasarımı ile Manisa’da bir fark yaratacağını kaydeden Uslu,  “Her villanın kendine ait özel yaşam alanları bulunan bu projemizde, fitness, spa, kış bahçesi, sığınak, çatı terası ve bahçe terasının yanında 225 m2’lik müstakil bahçesi de bulunmaktadır. Çok katlı müstakil evlerde en büyük problem  merdiven olduğu  için 4 kattan oluşan LOOK Bahçe villalarında bu sorunu ise 4’er kişilik asansör yardımıyla çözmüş olduk. Akıllı bina teknolojisine sahip villalarda her kat için ısıtma ve soğutma sistemi akıllı telefon uygulamalarıyla dijital olarak kumanda edilebilecektir “ dedi.

LOOK ATILGAN VE LOOK BOZKÖY

Manisa ‘da başlayan dört ayrı LOOK projesinden LOOK Atılgan ve LOOK Bozköy  hakkında da bilgi veren TE YAPI Genel Müdürü Arif Uslu, “ Grand Medical Hospital sırasında başlayan LOOK Atılgan projemiz özel peyzajlı rekreasyon alanları, site içi güvenlik hizmeti çocuk oyun parkı ve 100 araçlık açık ve kapalı otoparkı ile 3+1,2+1, 1+1 toplam 131 dairesiyle rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Son olarak LOOK Bozköy projemiz ise butik bir proje olarak hayata geçiyor” dedi.” Manisa’nın en büyük sorunlarında biri şehrin tamamen sıkışmış olması ve tabi ki otopark sıkıntısı. Dar alanlar ve otopark sorunu LOOK projeleri ile sona eriyor. Manisa’nın dört farklı noktasında ve farklı konum özellikleri düşünülerek başlatılan projelerimiz, birçok kişiye hitap ediyor. Özgün ve özgür bir mimari anlayışla hayata geçen projelerimiz ile Manisalının yaşadığı sıkıntıları gidermiş olacağız. Barınma İhtiyacı sağlıklı bir şekilde giderilince kaliteli yaşam da beraberinde geliyor. Vatandaşlarımız yakında açılışı yapılacak olan satış ofisimize gelerek Tüm LOOK Projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirler” dedi.